ייעוץ משכנתא ופתרונות פיננסיים לכ-ו-ל-ם (כולל מסורבי בנקים)

סורבתם? קודם כל צריך לעצור! אל תפנו לבנקים נוספים. אם סורבתם בבנק אחד, ישנו סיכוי גבוה מאוד שתסרבו בבנק נוסף. עצרו את התהליך כדי שהדלתות הבאות שלכם יישארו פתוחות. יש לנתח את סיבת הסירוב. האם הבעיה היא בדירוג האשראי ,סוג הלקוח, בעיות מהעבר או שמא ברישום הנכס בפנקסי המקרקעין? האם אתם עומדים בכושר ההחזר או שאתם צריכים תוספת להון העצמי ישנם שלל מקורות לסירוב למשכנתא – ולכל אחד מהם גישה שונה.

למה יועץ משכנתא פרטי?

יועץ איכותי תפקידו לחסוך זמן וכסף(כי זמן שווה כסף), בניית תמהיל המותאם אישית לכל לקוח ולקוח, הורדת עלויות פתיחת תיק, ריביות זולות, סידור נקודות יציאה ופרעון מתוך הבנה כלכלית של הלקוח ומצב השווקים בעולם. יועץ משכנתאות של הבנק איננו אובייקטיבי בכך שהאינטרס הוא הבנק שממנו מקבל את המשכורת ועמלות מתיקים. כדאי לפנות ליועץ בעל ניסיון רחב וותק בתחומים פיננסים , בדיקה ברשתות אינטרנט מידת פעילותו  שיחה שמטרתה להבין עם היועץ, מדבר באופן שתוכלו להבין אותו או שהוא "מסבן" אתכם. דבר אחרון, כדאי לפנות ליועץ ולפגוש אותו לפחות פעם אחת, פנים מול פנים.

כמו שלא הולכים למס הכנסה בלי רואה חשבון. כמו שלא הולכים לבית משפט או לחוזה בלי עורך דין. לא הולכים לבנק למשכנתא בלי יועץ משכנתאות מאחוריכם(ממוצע חיסכון בהצמדה ובריביות כ15%   זאת אומרת משכנתא ממוצעת של 1,000,000 ₪ 30 שנה חוסכים 150,000 ₪).

יעוץ למשכנתא בתנאים שלך גם למסורבי בנקים

השאירו פרטים עכשיו ללא התחייבות

מה היתרון של יועץ משכנתאות למסורבי בנקים

בשלב זה חובה לעשות ניתוח שיורד לפרטים הקטנים ביותר – כי ההזדמנויות לקבלת משכנתא למסורבים הן מוגבלות יותר. כל לקוח שונה מהותית מלקוח אחר משכורת שונה, מצב רפואי, דרישות, ביטחונות,  סוג הנכס, סוג הלקוח, דירוג אשראי, ניהול סיכונים, מס ילדים, אחוז ההלוואה מהנכס ועוד.

רון הלפרין יועץ המשכנתאות הפרטי רואה תמונה רחבה של האפשרויות השונות בכל הבנקים למשכנתאות\חברות פיננסיות ולא רק בבנק ספציפי. ליועץ משכנתאות פרטי ישנם כלים למציאת משכנתא אופטימאלית כאשר שיקוליו בבניית תמהיל המשכנתא שלכם היא לא רק ההחזר החודשי המיידי אלא שיקול ארוך טווח ומותאם אישית לפי רמת סיכון, תחנות יציאה, עלות כוללת של המשכנתא וכדומה.

יועץ משכנתאות פרטי לוקח את כל הטיפול בבקשת המשכנתא שלכם, ולחסוך לעצמכם הרבה ריצות, בירוקרטיה וכאבי ראש. במקרה זה, היועץ רואה לנגד עיניו רק את האינטרס שלכם. הוא יערוך סקר שוק מקיף ויפעיל לטובתכם קשרים שיצר עם השנים עם מגוון גופים מלווים, כדי למצוא את מוצר המשכנתא המתאים למצב הכלכלי שלכם.

מהו איחוד הלוואות ואיך הוא קשור למשכנתא?

מדובר על פתרון פיננסי שיכול להועיל מאוד למי שכבר בעל נכס. הפתרון הזה פונה לכל אדם, בעל נכס, אשר ההחזרים החודשיים חונקים מדיי עבורו, או ישנו מצב קיים של ריבוי הלוואות והתחייבויות, גם באשראי למשל, וההוצאה החודשית של משק הבית גבוהה מההכנסה כדרך קבע. איחוד הלוואות מתייחס עד ל-85% מערך הנכס ועד 1,000,000 ₪ עם ערבים. היתרון העיקרי של איחוד ההלוואות הוא לקיחת כל האשראי וההלוואות מכלל המקורות ולאחדם לכדי הלוואה אחת בפריסה ארוכה שתואמת את יכולות ההחזר שלכם.

איחוד הלוואות יקנה לכם את השלווה המיוחלת ויביא להפסקת המאבק הקיומי היומיומי שנוצר בעקבות כל ההלוואות והאשראי שהצטברו.

מגוון יתרונות באיחוד הלוואות

איחוד הלוואות עשוי לעזור לכם לבנות לעצמכם עתיד טוב יותר. להבדיל ממצב בו הצטברו אשראי בכל מיני מקורות שממוחזרים ומוגדלים מעת לעת וכמעט בלתי אפשרי לאמוד את הריבית שמשולמת בגינם, באיחוד הלוואות תדעו בצורה מרוכזת וברורה מה, כמה ולמי אתם משלמים. מטרת תהליך איחוד ההלוואות ואיחוד האשראי הינה לפרוס את החובות בצורה מסודרת ובכך להגיע לכדי ניקוי שולחן והפסקת הגירעון החודשי הקיים אשר מביא אתכם ליטול הלוואה בשביל לכסות הלוואה אחרת וליטול עוד הלוואה בשביל לכסות מינוס וכן הלאה. הנושא של הלוואות הוא נושא שמכביד ומשפיע על משק הבית בכל בית. לרוב ההחזר החודשי הוא הוא שמייצר את הלחץ ומקשה על האפשרות של משק הבית להתנהל בצורה נוחה.

יעוץ למשכנתא בתנאים שלך גם למסורבי בנקים

השאירו פרטים עכשיו ללא התחייבות

אז מה עושים ואיך מתייעלים כלכלית?

המומחים הפיננסים שלנו בFINANCE  HOUSE – בהובלת רון הלפרין יועץ משכנתאות בכיר. מתמחים בדיוק בתחומים אלו, במיוחד כדי לחסוך לכם כסף. הרבה כסף. כמו שציינתי בראשית הכתבה, יועץ המשכנתא של הבנק מטרתו להרוויח את המקסימום האפשרי עבור המשכנתא שלך, בעוד מטרתנו לחסוך לך כמה שיותר. מכאן גם נגזר התשלום עבור יעוץ משכנתא ואיחוד הלוואות. במילים אחרות, מדובר בהיפוך אינטרסים בין הבנק לבין יועץ. היפוך שעלול לעלות לך כספים רבים אם לא תשתמש בייעוץ משכנתא של מומחים או בפתרונות פיננסיים כפי שהצגנו.

היועצים שלנו יציגו בפניכם אלטרנטיבה כלכלית נכונה ופתרון אטרקטיבי למצבכם על ידי איחוד הלוואות וגיבוש הלוואה אחת בפריסה ארוכה ובריבית נמוכה אשר תהיה תואמת את יכולת ההחזר של משק הבית שלכם. כנ"ל גם לגבי לקיחת משכנתא נכונה, בין אם מדובר במיחזור למשכנתא קיימת, משכנתא חדשה, או משכנתא שנייה (ומעלה). במילים אחרות: לכל משכנתא.

היועצים בחברה מכירים היטב את החלופות ועל כן מעמידים לרשותכם את ארגז הכלים שצברו לאורך השנים יחד עם הניסיון והקשרים במערכת הבנקאית, כל זאת בכדי להגיע בבטחה ליעד המבוקש וסיום העול הכלכלי.

לייעוץ ראשוני בחינם מצוות המומחים שלנו רק פנו אלינו ותתחילו להתייעל ולחסוך הרבה כסף. ביחד נלחם ביוקר המחייה

יעוץ למשכנתא בתנאים שלך גם למסורבי בנקים

השאירו פרטים עכשיו ללא התחייבות

דילוג לתוכן