דניאל מיכאלי – אדריכלות ועיצוב ברמה שלא הכרתם

אדריכלות פנים, עיצוב והום סטיילינג, הפכו בשנים האחרונות לתחומים כה מבוקשים, עד שהיצע נותני השירות עלול לבלבל. מי שמעוניין לבצע שיפוץ בנכס קיים או קנה נכס חדש ומעוניין להפיח בו רוח חיים עם עיצוב ואמירה אישית, נתקל במשרדי עיצוב פנים שונים והרבה פעמים נדמה כי כולם מציעים הרבה מאותו הדבר. בנוסף, עיצוב נכון  ישדרג את ערך הנכס. מקובל לחשוב שהעלאת הערך תגיע ע"י הוספת חדרים, או שיפוץ מאסיבי, אך עיצוב חכם ומרשים יכול בהחלט להוסיף אחוזים רבים ללא כל צורך בכך.

דניאל מיכאלי, שיפוצניק בעברו ומנהל סטודיו בוטיק לאדריכלות ועיצוב פנים בהווה, מציע ללקוחותיו חוויה אחרת. הזיקה של מיכאלי לתחום ניכרת היטב בכל סוג פרויקט שמבצע הסטודיו, הן מבחינת רמת השירות והן מבחינת רמת הביצוע. שתיהן בלתי מתפשרות ונעשות תוך פיצוח מעמיק ומדויק של צרכי הלקוח וזאת במטרה להפיק תוצר סופי המשלב בתוכו אסתטיות עם פונקציונליות – שילוב ההולם את אורח החיים המודרני ואת הטרנדים הנהוגים בתחום. על-מנת להגיע לתוצאות המרשימות הללו, מיכאלי משתמש בכמה שיטות שכדאי להכיר.

דניאל מיכאלי
אדריכלות ועיצוב ברמה שלא הכרתם

רוצים להתייעץ? השאירו פרטים והצוות שלנו ידאג לחזור אליכם בהקדם

התאמה הרמטית לתקציב

אחת הסוגיות המורכבות ביותר בתחום האדריכלות ועיצוב פנים הוא נושא התקציב. לקוחות בעלי תקציב מוגבל מוצאים את עצמם מתוסכלים אל מול המחסור בפתרונות ואפשרויות, בעוד לקוחות בעלי תקציב מכובד או בלתי מוגבל, חשים חירות מלאה לעצב את בתיהם וכל חלל אחר כאוות נפשם – מה שרק מוסיף לתסכול של אלו המעוניינים להשקיע בעיצוב, אך עד גבול מסוים. מיכאלי שואף לשים סוף לתחושות הקשות הללו והוא שולח באמצעות העיצוב, מסר ברור גם למי שהתקציב שלו נמוך יחסית: הכול אפשרי. למעשה, זהו החזון המוביל של הסטודיו של דניאל מיכאלי ואחד הדברים העיקריים שהוא משדר ללקוחותיו הוא שאין צורך להתפשר או לוותר על העיצוב הנכסף, שכן צוות הסטודיו יעשה מעל ומעבר כדי למצוא פתרונות יצירתיים ההולמים כל תקציב. נקודת הפתיחה הזו היא אחת הסיבות לפופולריות הגדולה של הסטודיו של מיכאלי בקרב מעגל לקוחות רחב, הזוכה לשירות מעולה בהתאמה אישית, לשביעות רצונו.

שליטה מלאה בטרנדים גלובליים

עוד סיבה לנסיקה של סטודיו דניאל מיכאלי בקרב לקוחות פרטיים ומוסדיים, היא השליטה המדויקת בכל הטרנדים הנהוגים כרגע בתחום האדריכלות ועיצוב פנים ובראשם טרנד קו האפס. טרנד קו 0 נחשב לחידוש העדכני ביותר בשילוב בין פרקטיות ואינטגרליות, המאפיינות את עיצוב הפנים המודרני. בתים בכל רחבי העולם מתוכננים ומעוצבים לפי טרנד זה, השואף להביא לקדמת הבמה את האווירה הייחודית הנוצרת בחלל, על חשבון האלמנטים המרכיבים אותו ובעיקר מכשירי החשמל. הכוונה היא שמוצרי חשמל גדולים כגון מקררים, מסכי טלוויזיות, קונסולות משחקים, תנורים וכדומה, מיושרים עם הקירות המקיפים אותם ולא בולטים החוצה. המראה המתקבל הוא נקי ומוקפד ומתאים הן לחללים המעוצבים בסגנון מודרני, נורדי והייטקיסטי והן לחללים עם אווירה חמימה, המעוצבים בסטייל כפרי, בסגנון וינטג' וכדומה. טרנד קו האפס מאפשר מראה "נקי" ונעים לעין אך על-מנת לממש אותו כראוי, יש ליישם אותו בצורה נכונה. כאמור, הסטודיו של דניאל מיכאלי מתמחה בעיצוב וסטיילינג על-פי טרנד קו ה 0, עם טרנדים נוספים, המככבים ברחבי העולם.

דניאל מיכאלי
דניאל מיכאלי

רוצים להתייעץ? השאירו פרטים והצוות שלנו ידאג לחזור אליכם בהקדם

הון אנושי איכותי הוא המפתח להצלחה

על-מנת להעניק ללקוחות חווית שירות שאין שניה לה, גייס מיכאלי לסטודיו את ההון האנושי המובחר ביותר בתחום: 8 אנשי צוות בעלי ותק וניסיון בענף הבניה, השיפוצים והעיצוב. הצוות של סטודיו מיכאלי מוכנים ומזומנים לכל פרויקט, מאתגר ככל שיהיה ומעניקים יחס מקצועי ולבבי לכל לקוח, מכל מגזר ובכל סדר גודל. את העובדים בוחר מיכאלי בעצמו ולאחר תהליך סינון קפדני, מצרף לשורותיו את אלו היודעים ליישם בשטח את החזון העיצובי של הלקוחות ולהפוך כל חלל לכזה שנעים לשהות ולארח בו. בנוסף לעבודה בשטח, מטפל הצוות של מיכאלי גם באתגרים הבירוקרטיים והלוגיסטיים הקשורים לבניית נכס. למשל: טיפול מקיף ומלא בכל הסוגיה של היתרי בנייה. מעטפת השירותים הייחודית הזו מאפשרת ללקוחות הסטודיו להמשיך בחייהם, תוך שהנכס שברשותם הולך ורוקם גידים ולהם רק נותר להתרשם מהתוצאה הסופית.

לקוחות הסטודיו

המוניטין של דניאל מיכאלי כמומחה לעיצוב בשיטת קו ה 0, הביצוע הלא מתפשר ואיכות השירות והעובדים, הביאו אותו להתברג כאחד ממשרדי האדריכלות והעיצוב המובילים בארץ ובעולם. בין לקוחות הסטודיו אפשר למנות בעלי בתים פרטיים יוקרתיים, מנהלי בתי מלון ומלונות בוטיק ומסעדות בכל העולם.

דניאל מיכאלי

רוצים להתייעץ? השאירו פרטים והצוות שלנו ידאג לחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן