השיטה שעושה מהפכה בהרמת עפעפיים ללא ניתוח

השיטה שעושה מהפכה בהרמת עפעפיים ללא ניתוח

מאת:שרית קרישפין

מראה חיוני ובריא הוא מאפיין משמעותי של ימי הנעורים וגורם לרבים מאיתנו להתרפק בזיכרונות על ימי העבר, בהם היינו צעירים ויפים. לא מדובר רק במאפיין סימבולי. אחרי ככלות הכול, מראה העיניים ועור הפנים שלנו עשוי להשפיע משמעותית על האופן בו אנו מחווים הבעות פנים, מפגינים רגשות ומותירים באחרים רושם ראשוני.

בסופו של יום אמנם, חלים בחלוף השנים שינויים מקיפים במראה עור הפנים ותהליכי ההזדקנות גורמים לתווי פנינו להיעשות נרפים ונפולים יותר. אחד מהמאפיינים הבולטים של תופעה זו בא לידי ביטוי בצניחת העפעפיים. תופעה זו מזרזת במובנים רבים את מראה הפנים המזדקן ויוצרת מראה נפול, תשוש וזועף.

כיצד מתרחשת צניחת עפעפיים?

ככל שאנו מתבגרים, נחלשים שרירי הפנים סביב עינינו. בנוסף לכך, מצבורי שומן הולכים ונערמים סביב אזור העפעפיים, הלחיים וארובת העין. בסופו של דבר, יגרום הדבר לעיניים שקועות ולעפעפיים נפולים אשר קורסים תחת עומס השומן אשר השרירים ההולכים ונחלשים כבר אינם יכולים עוד להיוותר יציבים מולם. מעבר להשלכות האסתטיות הבאות עם התופעה, ישנם מקרים שבהם מדווחת פגיעה בטווח הראיה.

פיתוחים מתקדמים בתחום הרפואה האסתטית

למרבה המזל, קיימים היום פתרונות יעילים ומתקדמים המאפשרים לשפר באופן משמעותי את מראה הפנים, להשיג חזות אסתטית יותר ולמנוע פגיעות בראיה. הרמת עפעפיים ללא ניתוח מאפשר להסיר את סימני העייפות בקלות וביעילות ובתהליך פשוט מאי פעם הנחשב היום לאחד מהנפוצים והבטוחים ביותר שקיימים בעולם הרפואה האסתטית.

בדיקה ואבחון טיפול נכון בשיטת פיורבלאסט PureBEAU

השיטה מבוססת על מכשיר חדשני שמייצר נקודה בגודל של מיקרומילימטר שממזערת את העור, מקטינה את העור העודף ומהדקת את אזור העפעפיים שנמצא בסביבתו. 

החלקת קמטים בשפה עליונה ותחתונה קמטים בצידי העין
הפחתה והעלמת שקיות מתחת לעיניים מתיחת עור עודף בצוואר ובסנטר הסרת צלקות, כתוצאה מפוסט אקנה או מניתוח.
טיפול בקמטים עמוקים
טיפול בקמטי עור כל זה ללא ניתוח!!! בסדרת טיפולים קצרה של 2-4 טיפולים, ניתן לעשות פלאים שעד כה היו שמורים לסכין מנתחים בלבד. המכשיר בעל תו תקן ישראלי ו – CE האירופאי

הכי משתלם מכול שיטה להרמת עפעפיים

יחסית לשיטות אחרות להרמת עפעפיים (למשל ניתוח עפעפיים עליונות) לשיטה זו יש יתרונות בולטים, למשל זמן החלמה קצר במיוחד (3-4 ימים), מינימום סיכון לסיבוכים, שימוש אלחוש מקומי ולא בזריקות הרדמה, אפס צלקות או סימנים על העור,ללא מגע או חדירה לעור, סימטריות ואפילו מחיר שווה לכל כיס ונפש. ובטח תשמחו לדעת שהודות לשיטה זו הרמת העפעפיים נעשית במהירות הבזק.

הטיפול הינו קצר וללא כאבים המבוצע באלחוש ובסופו יש נקודות קטנות וחומות, הפעולה מושכת למעלה את העפעף ומדקקת אותו.

למי מתאים הרמת עפעפיים ללא ניתוח?

מתאים במיוחד לנשים ולגברים במצב בריאותי כללי טוב. מרבית המטופלים הם אנשים בגילאי 35 ומעלה, אך אם הצניחה מופיעה בגיל צעיר יותר, ניתן לבצע את ההליך מוקדם יותר. הרמת עפעפיים ללא ניתוח יכול להיות מבוצע בעפעף העליון או גם בעפעף התחתון ובכך להעניק מראה צעיר ורענן לכל אזור העיניים באופן טבעי ומושלם.

הסמכה עולמית של מאסטרית בפלזמה

על מנת להימנע מסיבוכים מיותרים כתוצאה מהטיפול ולהבטיח כי כל הסיכונים הפוטנציאליים נלקחו בחשבון וכדי ליהנות מהתוצאות האיכותיות ביותר בהליך פשוט ובטוח, חשוב לבחון היטב כי הגורמים המטפלים שבחרנו בעלי הכשרה מקצועית נרחבת בתחום הרפואה האסתטית ובעלי ניסיון רב בביצוע הרמת עפעפיים ללא ניתוח, הדגש המשמעותי ביותר מבחינת התכנית האישית הוא על מראה טבעי והרמוני, והימנעות מהמראה ה"עשוי".

דילוג לתוכן